Leden 2011

Miley Cyrus =P

27. ledna 2011 v 10:39 | Verča
hsm-3.blog.cz

Personal Photos - Selena Gomez

27. ledna 2011 v 10:09 | Verča
imagebam.com  imagebam.com

Hlas pro Verů? =oP

27. ledna 2011 v 9:59 | Verča
No nic....zase prohrávám..o 3 hlasy =D v SONB.. popravdě jsem to čekala =) Ale co už...Ještě jednou prosím o hlasy pro Verů Tadyk =D Dostali jste mě až do čtvrtého kola tak mě v tom prosím nenechejte...=) Děkuji moc těm co mi hlas dali...Jsem vděčná a vaši podporu i když tenhle blog moc návštěvníků nemá...Jsem ráda že sem chodí alespoň ta maličká část =) Tak zatím lidičky =)

Dobré ráno

27. ledna 2011 v 9:47 | Verča
Dobré ránko =)...Tak co jak jste se vyspali?? Mě se zdál hrozný sen o jedovatých pavoucích! No zdály se mi ají hezčí sny ale nevadí =D Co jsi myslíte o FP? Mě se to zdá jako naprostá hovadina...stejně už tak nikdo nehraje...Celý internet je jeden velký Spam...=// Každý mluví jak je slušný a přitom kaj...Jediný slušný lidi jsem poznala na blogu a možná i na Facebooku (ale to jenom pár)... No nic. co já s tím asi tak můžu udělat? Nic...NO tak já mizím..Užijte si zbytek dne...Pá

Selena Gomez - scany

26. ledna 2011 v 13:20 | Verča
Scany z Brava Posters.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Hlas pro selenu?

26. ledna 2011 v 13:09 | Verča
Server JustJaredJr si dal va web anketu o nejlépe oblečenou celebritu na Golden Globe Awards 2011 :) Selena zatím vede, ale za ní je Justin Bieber. Tak pro Sel honem hlasujte ZDE :)
selly

Seznam, najdu tam co hledám?

26. ledna 2011 v 13:00 | Verča
Olá...Jak se máte? Já jsem celé tři dny proležela a už mi to leze na mozek...a ještě k tomu ty stupidní reklamy =D Např. Seznam, najdu tam co hledám.....Heh :D nebylo tam předtím Seznam, najdu tam co neznám? Myslím že bylo a aspoň se to rýmovalo =D Teď se to takové....Emmm?..DIVNÉ. =D No dobře. Ta samota už mi leze na mozek...ale vážně =D Zítra už jdu do školy takže mi nehrozí že bych se zbláznila samotou (i když to teď tak vypadá =D)....Já budu chvíli přidávat nějaké články a pak si půjdu zase lehnout. Přeji hezký zbytek dne =) 
                                                                                                                                                Verča


Nemocná

24. ledna 2011 v 22:09 | Verča
Omlouvám se ale strašně mě bolí hlava...=/ A nemůžu sem chodit, jinak bych se asi zbláznila...Vážně se omlouvám =) Tak Dobrou noc a sladké sny, vám všem =)


Heh! Hlásek?

23. ledna 2011 v 10:49 | Verča
Wooohooohou! Jsem ve čtvrtém kole SONB...CHtěla bych vědět jak jsem se tam dostala, protože tenhle blog znovu rozjíždíme...a nemá zrovna nejvíce návštěvníků. No nevadí jsem strašně ráda a prosím o hlas pro Verů TADY...Prosím. Když už jste mě dostali do čtvtého kola nenechávejte mě v tom...Moc prosím...Vím že nemám na to vyhrát ale chtěla bych se dostat alespoň do toho pátého kola =) Děkuji moc za hlasy a klidně piště do komentářů reklamy...hlas klidně oplatím =)

Stills z Sharpay's fabulous adventure!

22. ledna 2011 v 11:50 | Verča

Stills fotky z  filmu Sharpay's fabulous adventure (Úžasné dobrodružstvo Sharpay).
Abych řekla pravdu tak se mi růžová vůbec nelíbí a na Sharpay už si skoro ani nepamatuju ale ten film by mohl být dobrý....No uvidíme..=)
hsm-3.blog.czHellcats - Tisdale

22. ledna 2011 v 11:09 | Verča
Nová fotka z twitteru . =)


Dobře no...

20. ledna 2011 v 18:19 | Verča
Mohli by jste prosím uvádět zdroj když už odtud kopírujete? Já vím že to přidělává o nějakou tu práci navíc ale snad vás nezabije že na svůj blog pod článek přidáte jednu blbou ikonku ( mám ji v Menu)...Nebo snad jo? Já taky uvádím zdroje tak to prosím dělejte i vy...Je to fakt hnusné já se tu s tím piplám a jediný co z toho mám je že mi to někdo okopíruje a nedá tam ikonku...Děkuji těm co tam tu ikonku dávají =)

Zaspala jsem!

20. ledna 2011 v 8:28 | Verča
Heh, včera byl náročný den a já jsem tak trochu zaspala...Za chvíli vyrážím ať to nějak stihnu do druhé hodiny (Dějepis)...Tak zatím a ať se vám dobře učí ;) ;DJustin and Selena?

19. ledna 2011 v 5:49 | Verča
Lidi se ptají: ,,Je to Selena Gomez a Justin Bieber?"...To se ještě neví, nemusí to být oni. Kolik je na světě tmavovlasých holek které jsou jí podobné? A kolik kluků má podobný účes jako on?Písemka a koncert!?

19. ledna 2011 v 5:49 | Verča
Hojá =D Jak se máte lidičky? Co pololetky? No já musím říct že jsem si dost zkazila písemku z matiky (a to jsem se učila do 3 hodin ráno)...=// No snad se to dá ještě opravit..=D A vychází mi trojka z ruštiny což vážně nechápu protože mám docela dobré známky, no totiž nejsem nejlepší ale ani nejhorší =D No co nadělám...Asi se budu příští pololetí víc učit =P To zní rozumně ne? =DD 
Jinak dneska pořádáme koncert a já tam musím zpívat...=// Strašně se bojím že něco pokazím nebo tak...Co když nevyzpívám vysoké tóny? No raději nad tím nebudu přemýšlet nebo to fakt zkazím...Tak zatím =)